Degustační a dárkové sady

Nakupte pro své nejbližší dárkové sady vín pro nejrůznější příležitosti.

Řada Fresh

Do řady Fresh jsou vybírána vína postavená na primární aromatice, vína svěží, dobře pitelná. Vína pro každý den. Proto jde většinou o aromatické odrůdy či cuvée z těch to odrůd. A i z důvodu co nejdelšího zachování aromatických látek ve víně je použit šroubový uzávěr. Proces výroby je ovšem stejný jako u našich ostatních vín – ležení na jemných kvasnicích alespoň 5 měsíců a nepoužití aditiv, enzymů a dalších přípravků v průběhu školení vína.  

Řada Authentic

Nejvíce zastoupená řada vín našeho vinařství. Představuje vše, co jsme se naučili a jakou filozofii razíme.

U bílých vín je rmut macerován 24 hodin, vína míchána na kalech, následně zrání na jemných kvasničných kalech po dobu alespoň 5 měsíců. Vína bez aditiv, enzymů, vitamínů, umělých taninů a vždy za použití autochtonních kvasinek.

Rmut u červených vín necháváme v otevřených kádích po dobu 2 měsíců, následně je víno lisováno a umístěno do starších barikových sudů na minimálně 6 měsíců, mícháno na jemných kalech.

Řada Spirit

Spirit znamená v jazyce starodávných kmenů „Živá duše“. A v tomto kontextu jsou připravována i vína této řady. Vína komerčně nazývána oranžová. Tedy proces výroby bílých vín jako u vín červených. A to kvašením spontánním a zráním celých bobulí po dobu alespoň půl roku. Bez přidané síry. Tedy víno se skutečnou živou duší.

Řada Iconic

Nejvyšší řada našich vín, vína zcela výjimečná. Vína, která považujeme za ta nejkrásnější, co dokážeme. Ne každý rok, ne velké množství. O to ikoničtější tato vína jsou.

Červená vína fermentují po dobu 3 měsíců v otevřených kádích, následně zrají po dobu 12 měsíců ve starších barikových sudech.