Degustace a vinařské akce

Navštivte nás

Degustační místnost se nachází ve starém sklepě, tzv. búdě, přímo v památkově chráněné ulici Pod Starýma Horama. Maximální kapacita místnosti je 14 osob. Pochopitelně vše dle telefonické domluvy.

+420 776 173 469

Degustace 8 vín

Prohlídka sklepa s řízenou degustací 8 vín (2 vína řady Fresh, 5 vín řady Authentic, 1 víno řady Unique nebo řady Spirit). K tomu studený raut v bio kvalitě z Bílých karpat – klobásky, pršut, 2 druhy sýrů, chléb, hořčice a sleva 10 % na nákup vín.

8 – 14 osob

3 hodiny

450 Kč na osobu

Degustace 10 vín

Prohlídka sklepa s řízenou degustací 10 vín (2 vína řady Fresh, 6 vín řady Authentic, 2 vína řady Iconic nebo Spirit). K tomu studený raut v bio kvalitě z Bílých Karpat – klobásky, pršut, 2 druhy sýrů, paštika, nakládané okurky, chipsy, chléb, hořčice a sleva 10 % na nákup vín.

8 – 14 osob

4 hodiny

550 Kč na osobu

Posezení ve sklepě

Prohlídka sklepa s řízenou degustací 11 vín (2 vína řady Fresh, 6 vín řady Authentic, 2 vína řady Iconic nebo Spirit a 1 víno archivní).

K tomu tříchodová večeře na přání a studený raut v bio kvalitě z Bílých Karpat – klobásky, pršut, salámy, 3 druhy sýrů, paštiky, nakládané okurky, chipsy, chléb a bílé pečivo, 2 druhy hořčice.

10 – 14 osob

6 hodin

Cena se studeným rautem: 750 Kč za osobu

Cena s tříchodovou večeří a studeným rautem: 950 Kč za osobu

Vaše degustace u nás

Připravíme Vám degustaci či celý večer dle Vašeho přání. Můžeme se podívat do vinice, nachystat Vám speciální degustační menu s párováním s našimi víny a umíme vytáhnout i nějaké lahve z našeho archívu. Stačí jen zavolat a kalkulaci večera Vám připravíme dle Vašich požadavků.

Až 14 osob

Naše degustace u Vás

Přijedeme za Vámi a degustaci zrealizujeme přímo u Vás. Přivezeme naše vína a klidně i studený raut od farmářů z Bílých Karpat. Vše je na domluvě. Stačí zavolat.